Лудогорец - Локомотив Пловдив 1:0

15 Май, 21:12     0

Лудогорец и Локомотив (Пловдив) играят при 1:0 първия си мач от плейофите на А група. Тодор Неделев вкара в 43.ата минута.

На два пъти реферът Волен Чинков не зачете гол за домакините, след като топката влезе в мрежата на Илко Пиргов. В 7-ата минута Кайо Видал довкара избита топка от вратаря, но е бил в нередовна позиция, което бе потвърдено и след проверка с ВАР.

180 секунди по-късно в нередовна позиция беше Игор Тиаго, който получи топката малко зад центъра, напредна, елиминара и излезлия да го пресрещне Пиргов. След това нападателят върна към Кайо Видал, който прати топката под гредата.

Тодор Неделев  получи подаване на границата на наказателното поле, матира с лекота защитата на "смърфовете", след което нямаше проблем да реализира за 1:0 в 43-ата минута.

1:0 Тодор Неделев 43

Лудогорец: 1. Серджио Падт, 2 Гонсало Авила, 9. Игор Тиаго, 16. Аслак Фон Витри, 20. Нонато, 22. Франко Русо, 24. Оливие Вердон, 30. Педро Нареси, 37. Бърнард Текпетей, 77. Кайо Видал, 88. Тодор Неделев.

Локомотив (Пловдив): 1. Илко Пиргов, 99. Джовани Трупе, 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев, 50. Йосип Томашевич, 6. Христо Иванов, 33. Георги Каракашев, 7. Бабакар Дион, 9. Ерик Сорга, 14. Димитър Илиев, 34. Петър Витанов.

Източник: marica.bg