Сгрумдка слава оцеля във Втора лига след 3:1 над Марица

04 Юни, 22:40     0

Струмска слава се спаси от изпадане в последния кръг на Втора лига. Футболистите на Анатоли Нанков надвиха с 3:1 тима на Марица (Пловдив) и останаха пред Миньор (Перник) в крайното класиране, като “чуковете” поеха към аматьорите.

Цветомир Цанев откри резултата още във втората минута, а скоро след това Александър Златков покачи на 2:0 за Славата. В 24-ата минута Веселин Марчев върна едно попадение за “пиратите”, но към края домакините оформиха крайното 3:1 чрез Георги Янев, с което си гарантираха оставане в професионалния футбол.