3 златни медала и сребро за „Мега спорт“ в Словакия

16 Април, 14:35     0

3 златни медала и сребро спечелиха състезателите на хасковския клуб по аеробика „Мега спорт“ на 25-ото издание на международния турнир SLOVAK AEROBIC OPEN в словашката столица Братислава.

Джемре Стефановастана първа във възрастовата група9-11 г. „Мега спорт“ взе златни медали в категорията тройки в състав Джемре Стефанова, Аделина Некезова и Никол Стоилов. В категория групи Джемре Стефанова, Аделина Некезова, Никол Стоилова, Станислава Христозова и Елиф Хашим също спечелиха първото място.

Сребърният медал за клуба от Хасково във възрастовата група 12-14 г. в категория групи, спечелиха го Магдалена Хаджиева, Дия Параскова, Анастасия Начева, Анджелина Карева и Михаела Стоилова

Следващата седмица Атанас Благоев, Мария Вълчева, Неда Запрянова и Стефани Лечева ще заминат за международния турнир в чешката столица Прага.