Марица продължава без грешка за Купата след 3:2 в Куклен

21 Август, 21:11     0

Марица продължи победната си серия до пет поредни. Кършиякалии победиха Атлетик в Куклен с 3:2 в мач от 2 кръг на областния етап за Купата на България.

Филип Колев даде аванс на "жълто-сините" с два гола в първата и седмата минута. Никола Праматаров върна едно попадение в 24-ата.

След почивката двата отбора си размениха по едно попадение. Георги Трифонов направи 1:3 в 69-ата минута, преди пет преди края Рангел Игнатов да фиксира крайното 2:3.

Припомняме, че в предния кръг Марица спечели спед 3:0 срещу Гигант в Съединение, а Атлетик - с 1:0 срещу Спартак в Пловдив.