НА ЖИВО! Крумовград - Локомотив Пловдив 2:0

10 Май, 20:01     0

Крумовград и Локомотив Пловдив играят при 2:0 мача помежду им остана първа шестица на Първа.лига. двубоятхна Коматево е ръководен от Михаел Петров. Луан вкара откриващото попадение в 20-ата минута. Алекс Колев удвои от дузпа в 30-ата.

Евандро пробва шут от далеч  в 8-ата минута, но Янко Георгиев спаси в корнер.

Алекс Колев изведе през центъра луан сам срещу Томов и той не сбърка за 1:0 в 20-ата минута.

Луан отново проби приз центъра, Паскалев го фалира в печалба. Реферът Петров му показа само жълт картон, а Алекс Колев бепточен от бялата точка за 2:0 в 30-ата минута.

Крумовград Локомотив Пловдив 2:0

1:0 Патрик Луан 20, 2:0 Алекс Колев 30-дузпаКРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев, 44. Божидар Кацаров, 5. Матей Шимич, 18. Клайдер Машедо, 2. Джуниет Али, 88. Ренан Арияш, 13. Диего Рапосо, 17. Патрик Луан, 91. Вячеслав Велев, 10. Серкан Юсеин, 9. Александър Колев; ЛОКОМОТИВ81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 5. Тодор Павлов, 4. Мартин Паскалев, 12. Ефе Али, 71. Оливер Камдем, 6. Христо Иванов, 21. Евандро, 7. Бабакар Дион, 9. Мичи Нтело, 16. Кристиян Пешов;

Източник: marica.bg