Наградиха победителите в пожарникарската надпревара в Пловдив СНИМКИ

18 Октомври, 13:37     0

Приключи 21-вото състезание за купата на Българската федерация за пожароприложен спорт, което се проведе в Пловдив. В надпреварата за призовите места участие взеха над 90 професионални пожарникари от Бургас, Варна, Враца, Кърджали, Плевен, Пловдив, София град, Стара Загора и представителния отбор на Факултет ПБЗН - АМВР.

Комплексен победител и златен медалист стана отбора на Стара Загора.Със сребро се окичиха състезателите от РДПБЗН Плевен, а трети станаха курсантите от представителния отбор на Факултет ПБЗН към АМВР.Призовите места за награждаване в дисциплините са както следва:В дисциплина 100 м пътека с препятствияЗлатен медал за Иван Бонев- факултет ПБЗН с време 17.95Сребърен медал за Георги Георгиев от Стара Загора- време 17.99Бронз за Християн Христов от Плевен - с време 18.07Класиране в дисциплина " Изкачване с щурмова стълба"1. Георги Георгиев от Стара Загора- 14.852.Християн Христов от Плевен с време 15.433. Трифон Тодоров от Стара Загора- с време 15.70

Класиране в двубоя1. Георги Георгиев от Стара Загора- 32.842. Християн Христов от Плевен- 33.503. Михаил Костов от Пловдив- 33.97В дисциплината Пожарна щафета 4х100 метра с препятствия с време от 60.69 победители станаха състезателите от Стара Загора. Втори се класираха младите надежди от Факултет ПБЗН с постижение 61.72. Бронзовите медали отнесоха състезателите от РДПБЗН Враца, които показаха време от 63.83.снимки от РДПБЗН-Пловдив