Нидерландия и Германия завъртяха зрелищно 2:2 в Амстердам

11 Септември, 00:06     0

Нидерландия и Германия завъртяха зрелищно 2:2 в мач  от Група 3 на Лига А на Лигата на нациите на „Йохан Кройф Арена“ в Амстердам. Тиджани Райндерс даде аванс на „лалетата“ във втората минута, но до края на първото полувреме Германия осъществи пълен обрат чрез Дениз Ундав и Йозуа Кимих. Дензъл Думфрис реализира изравнителното попадения за Нидерландия в 51-ата минута.

В другия мач от Група 3 Унгария стигна само до 0:0 срещу Босна и Херцеговина у дома.

Германия и Нидерландия са на върха в групата с по 4 точки, докато Босна и Херцеговина и Унгария заемат респективно 3-о и 4-о място с по точка.

Англия се наложи над Финландия с 2:0 на „Уембли“ в мач от втория кръг в Група 2 на Лига B на Лигата на нациите. Хари Кейн вкара на два пъти през второто полувреме за успеха на „трите лъва“ в своя мач №100 с националната фланелка, като по този начин донесе втори успех на своя тим в турнира. Финландия пък от своя страна инкасира второ поредно поражение.