Новата звезда на Ботев блесна с два гола за победа над Крумовград

04 Юли, 09:39     0

Ботев завърши по убедителен начин серията от контроли в подготовката за новия сезон. Канарчетата победиха с 2:0 над Крумовград, който бе черна котка за тях в предишния сезон. Двубоят се игра на закрити врата на стадион "Христо Ботев".

И двата гола за "канарчетата" вкара Антъни Уджа, а при едно от попаденията с красива асистенция се отчете Ивелин Попов.

Двата тима си разделиха по едно полувреме. През първата част гостите доминираха и имаха повече положения, но не успяха да реализират нито едно. След почивката "жълто-черните" бяха по-дейният отбор и Уджа на два пъти материализира превъзходството им.

Следващият мач на Ботев ще е срещу Марибор на старта на участието в Лига Европа. Канарчетата ще приемат словенския тим на 11 юли от 21 часа на стадион "Христо Ботев".