В контрола: Хебър и Арда с боево 2:2

06 Септември, 13:17     0

Отборите на Хебър и Арда завършиха 2:2 в контролен мач, игран на стадиона в пазарджишкото село Сарая. Гостите откриха резултата в средата на първото полувреме чрез Тютюков, който наказа груба грешка на вратаря Да Роса. До почивката Хебър направи пълен обрат с попадения на Шейх Диаманка и Кристиян Андонов.

През втората част бе фиксиран крайния резултат - 2:2 след гол на Казаков от гостите.

Игрови минути за Хебър записаха Мартин Янков, Янко Ангелов, Костадин Велчев и каращите проби албански бранители Лила и Драго, като всичките петима се понравиха с добра игра и качествени отигравания.

Треньорът на Хебър Веселин Великов даде почивка на част от титулярите като Дебърлиев, Набил, Кабов и Фонке, за сметка на футболисти, които до момента бяха получили по-малко игрови минути.